Ana Sayfa
Kategoriler
Sepet (0)
İlan Pazarı
Hesap

VALORANT Yeni Haritası Lotus’u Tanıttı!!

08.01.2023
Yayınlayan: Yönetici
VALORANT Yeni Haritası Lotus’u Tanıttı!!

• VALORANT Yeni Harita: LOTUS 


VALORANT’ın yepyeni haritası Lotus dün akşam saatlerinde tanıtıldı. Tüm oyuncuların adeta nefeslerini tutarak bekledikleri VALORANT 6. Bölüm tanıtımı dün akşam saatlerinde yapıldı. Film sahnelerini aratmayan görüntüleri ile oyuncuların büyük ilgisini toplayan VALORANT yeni sezon fragmanında, yeni harita Lotus’a da yer verildi. 


Film tadındaki fragmanda ajan Fade’i İstanbul’da görüyoruz. Türk ajanın, kâbusvari güçlerini kullanarak takım elbiseli bir adamdan bilgi alıyor. Daha sonra, Omen ve Sage’i, Valorant karargahını basan robotlarla savaşırken izliyoruz. Ardından Jett’in evi olan Seul, Güney Kore’ye yolculuk ediyoruz. Ajanın burada Killjoy ve Raze ile birlikte olduğunu görüyoruz.

• VALORANT Yeni Harita Lotus Hindistan’da Geçecek


VALORANT’ın birkaç gündür yayınladığı yeni harita görselleri pek çok ipucunu içinde barındırıyordu. Özellikle ilk yeni harita görselini Türk Ajan Fade ile yayınlayan Riot, akıllarda "VALORANT yeni harita İstanbul’da mı geçecek?" sorusunu uyandırmıştı. Ancak durum VALORANT oyuncularının beklediğinin aksine çıktı. 

Valorant Yeni Harita Lotus

VALORANT’ın yeni haritası Hindistan’da geçecek. Türk ajan Fade, gizli bir tapınağın yerini öğrenirken, Astra ve Harbour güçlerini kullanarak tapınağın devasa kapısını açmayı başarıyor. Dünyanın her yerinden ajanlar, fragmanın sonunda bu konumda buluşarak VALORANT yeni haritasının Hindistan olduğuna işaret ediyorlar. Oyuna eklenen son ajan Harbour’un da Hindistanlı olduğunu düşünürsek yeni haritanın Asya ülkesi olması aslında beklenen bir durumdu diyebiliriz.

FOXNGAME

• VALORANT 6. Bölüm Ne Zaman?

VALORANT Bölüm 6: Aydınlanma 11 Ocak 2023 tarihinde oyuncularla buluşacak.